Тільки Львів : 5 дні / 4 ночі

Пориньте в неповторну атмосферу цього магічного міста! Львів огорне Вас своїми таємницями, теплим ароматом кави, гостинними жителями і приємною енергетикою. Ви прогуляєтеся по його старовинними вуличками, відвідайте безліч соборів і замків, спробуєте неймовірно смачну українську кухню.

Тільки Львів Тільки Львів Тільки Львів Тільки Львів Тільки Львів
1 день
 • Прибуття до Львову. Трансфер з вокзалу чи аеропорту в готель. Розміщення в готелі, згідно правилам готелю після 14:00. 
 • Пішохідна екскурсія по Львову «Таємниці Львова» (2 години).
 • Вільний час. 

Ввечері ми рекомендуємо відвідати один із львівських традиційних ресторанів або кафе, розташованих в центрі міста, ось деякі з них:

- «Віденська кава-хауз», пр. Свободи, 12;

- Кондитерська «Цукерня» («Candy Shop»), вул. Староєврейська, 3;

- Таверна української кухні «Криївка», пл. Ринок, 15;

- «Монс Піус», вул. Лесі Українки, 14.

 • Ночівля в готелі.
2 день
 • Сніданок в готелі.

10.00 -13.00 Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави». Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію споживання кави, її шляхи до Європи та до Львова, львівську історію кави. Ми почнемо з площі Ринок - серця старого міста, прогуляємося по вузьких середньовічних вуличках до великого ансамблю Успенської церкви - архітектурного шедевру українського Ренесансу, Домініканської церкви, де можна послухати органну музику, готичного Латинського собору, вулиці Вірменської з її унікальною вірменською церквою, Арсеналу, монастирського комплексу бернардинів... Ви почуєте багато легенд про місто і його жителів, пройдетеся по центральному проспекту міста - проспекту Свободи, побачите пам'ятник Тарасу Шевченку і Оперний театр - архітектурну перлину міста, один з найкрасивіших театрів в Європі.

 • Вільний час.

Факультативні екскурсії у другій частині дня:

- Автобусна екскурсія - Історія єврейської громади. Ви побачите унікальний ансамбль з його серцем Середньовічною Golden Rose синагогою (16 століття), гарні вулиці в передмісті Кракова, пам'ятник трагічним жертвам Голокосту, загиблим у львівському гетто під час другої світової війни. Вартість екскурсії - 40 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 3 години;

- Пішохідна екскурсія - Австрійський Львів. Під час екскурсії ми намагаємося відновити дух «Старої Австрії» прихованої в красивих будинках театрів, музеїв, банків, казино, ресторанів та готелів, що представляють неповторний образ західного мистецтва і місцевих традицій. Вартість екскурсії - 25 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2,5 години;

- Пішохідна екскурсія «Німці у Львові - Леополіс-Лемберг». Князі і царі, які правили в середньовічний період охоче запрошували до Львова поселенців з німецьких земель - купців, ремісників, художників, лицарів. Готичний Львів (14 - 15 століть) був створений німецькими архітекторами. Вартість екскурсії - 25 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години.

Також ми рекомендуємо:

- Відвідування музею пивоваріння з дегустацією львівського пива (вхідний квиток - 2 Євро з людини).

Музей пивоваріння у приміщеннях «Львівська пивоварня» не що інше, як подорож у часі в історію пивоваріння. Подорож цього напою янтарного кольору бере початок з найдавніших часів до наших днів. Також ви можете відвідати пивний ресторан «Hop house of Robert Doms», прямо з музею. Ресторан оформлений відповідно до традиції старовинних часів.

 • Ночівля в готелі.
3 день
 • Сніданок в готелі. Традиційно жителі Львова починають свій день з чашечки ароматної кави.

10.00-13.00 Автобусна оглядова екскурсія по Львову. Під час екскурсії Ви побачите Георгіївський собор - центр Галицької митрополії, Високий Замок - огляд визначних пам'яток міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі церкви, розташовані на Підзамчі, комплекс львівських університетів, палац родини Потоцьких, проспект Свободи.

 • Вільний час.

Факультативні екскурсії після обіду:

- Меморіальний Личаківський цвинтар (автобусна екскурсія) з набором унікальних пам'яток 18 - 20 століть, історичних пам'ятників польських повстань 1831 і 1863 рр., Меморіали та надгробки жертв польсько-українського війни (1918-1919 рр.) та меморіал Великої Вітчизняної війни. Вартість екскурсії - 35 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години;

- Автобусна екскурсія в музей народної архітектури та побуту (Шевченківський Гай) - музей під відкритим небом розташований в мальовничій частині міста. Він включає в себе ряд мініатюрних сіл, що містить 15-20 архітектурних об'єктів з етнічних земель бойків, лемків, гуцулів, Буковини та Закарпаття. У житлових будинках і в житлових будівлях багато прикладів, які використовувалися в домашніх умовах - посуд, одяг, ремісничі інструменти, інвентар та транспортні засобам. Вартість екскурсії - 35 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години;

- Автобусна екскурсія в музей народної архітектури та побуту у Львові та Меморіальний Личаківський цвинтар. Вартість екскурсії - 40 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 3 години.

Вечором ми рекомендуємо:

- Відвідати львівську оперу.

- Відвідати концерт класичної музики у львівській філармонії.

 • Ночівля в готелі.
4 день
 • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

Факультативні одноденні тури:
-    10.00 – 18.00 Автобусний тур «Золота підкова» (Олеський замок – Підгорецький замок – Золочівський замок) – 250 Євро з особи (мінімальна група – 2 особи).
-    10.00 – 15.00 Автобусний тур «Жовква та Крехівський монастир»180 Євро з особи (мінімальна група – 2 особи).

 • Ночівля в готелі.
5 день
 • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.
 • Трансфер з готелю в аеропорт чи на вокзал. Від’їзд.

Вартість туру на 1 особу в Грн

Готель Група 2 особи 
Леотель 3* 175
Євроготель 3* 205
Рейкарц Дворжек 3* 205
Жорж 3* 205
Дністер 4* (класік) 225
Свісс 4* 250
Вінтаж бутік  3* 250
Опера 4* 290
Асторія 290 
Леополіс 4* 480 

В вартість включено

- Розміщення в готелі в двомісному номері зі сніданками (4 ночі);
- Трансфер вокзал / аеропорт – готель – вокзал / аеропорт;
- Екскурсійне обслуговування згідно програми;
- Карта Львова.

В вартість не включено

- Вхідні квитки;
- Факультативні екскурсії;
- Медична страховка.

Форма бронювання Тільки Львів в Львів

Дорослі Діти Вік дітей
Львів

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.