Український Будапешт – м. Берегово Мукачево, Ужгород, Львів : 5 днів 4 ночі

 • Український Будапешт - м.Берегово, термальний басейн в Берегово;
 • Ужгород, Мукачево, Невицький замок, замок Тамплієрів XII ст.;
 • Ужгородський замок, Замок Паланок, замок графа Шенборна;
 • Музей під відкритим небом народного побуту і культури Закарпаття;
 • Корчма-музей «Деца у Нотаря», "Екскурсія старовинними вуличками Львова".
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 2 дні поспіль!!!
Український Будапешт – м. Берегово  Мукачево, Ужгород, Львів Український Будапешт – м. Берегово  Мукачево, Ужгород, Львів Український Будапешт – м. Берегово  Мукачево, Ужгород, Львів Український Будапешт – м. Берегово  Мукачево, Ужгород, Львів Український Будапешт – м. Берегово  Мукачево, Ужгород, Львів
1 день. Четвер
 • 19:15 Збір групи в Киеві, метро Житомирська і виїзд автобусом у м. Берегово Закарпатської обл.

У 21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. Для бажаючих приєднається до групи у Львові приблизно в 2:00 - 03:00 зупинка і посадка туристів у Львові (с. Солонка, заправка "Лукойл").

 

2 день. П'ятниця
 • Приїзд в Берегово. 

Розміщення в готелі Вілла Баст. Сніданок.

 • Вільний час.

Виїзд на коротку оглядову екскурсію по м. Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. У перебігу багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

Відвідування музею Берегівщини. Робота над створенням музею була розпочата при наявності 42 експонатів, зараз їх - більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам'ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійеша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

Відвідування відкритого термального басейну (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б'є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

Вода має властивості кремниево-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже - холодно. І вони, як кажуть, - на краю землі. А ми - в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний в будь-який час року!

Виїздна дегустацію Закарпатських вин. (факультативно 100 грн.)

Повернення в Берегово.

3 день. Субота
 • Сніданок.

 Можливість відвідати термальний басcейн.

 • Виїзд на екскурсійну програму.

"По Замкам Закарпаття": Замок Паланок в Мукачево - замок Тамплієрів - Невицький замок - Ужгород - музей під відкритим небом - корчма музей «Деца у Нотаря». (факультативно з вхідними квитками і гідом 150 грн. діти до 12 - 80 грн.).

 • Виїзд в Мукачево. 

Екскурсія по замку "Паланок" у Мукачеві.

Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам'яток XIV-XVII століть.

На шляху з Мукачева в Ужгород проїжджаючи село Середнє огляд з боку руїн замку Тамплієрів, побудованого в чистому полі в XII столітті тамплієрами (духовно-лицарський орден, заснований в Святій землі в 1119 г.).

Приїзд в с. Невицьке, відвідування Невицького замку, який в народі має другу назву - замок «наречених». На території замку знімалися численні кінофільми, проводилися концерти та вистави. Замок овіяний безліччю легенд, серед яких легенда «Про озерце в Невицькому».

 • Виїзд в Ужгород.

Екскурсія по Ужгородському замку, відвідування картинної галереї. Екскурсія по музею «Народної архітектури та побуту Закарпаття під відкритим небом». Родзинка музею - дерев'яна «Лемківська» Михайлівська церков 1777  р. з 4-х ярусним різбленним іконостасом та іконами XVII - XIX століття.

Оглядова екскурсія по Ужгороду де ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, Хрестовоздвиженський собор і Єпископська Резиденція - друга за значенням пам'ятка Ужгорода та інші об'єкти.

Вільний час в Ужгороді. Обід.

Відвідування фольклорного ресторану корчма - музей "Деца у Нотаря". На території для відвідувачів розташований справжній музей, де представлено багато всіляких цікавих експонатів з дотепною начинкою.

 • Повернення в Берегово.

Вільний час, вечірні прогулянки по місту.

4 день. Неділя
 • Сніданок

Звільнення номерів.

 • Виїзд 9:30 на екскурсію .

Мисливський замок графа Шенборна побудованого в першій половині XVIII. Пам'ятка національного значення - Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» - є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного, так званого англійського парку, який займає 19 га.

 • Виїзд у м.Мукачево.

Пішохідна екскурсія по Мукачево де ви побачите: Будинок Ракоці - у народі - "палац Білий Дім". Цей архітектурний пам'ятник XVII-XVIII століття є резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів. Сьогодні це двоповерховий палац у барочно-ренесансному стилі. Ратуша з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна. Кафедральний костел Св. Мартіна - католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму - одне з найкрасивіших будівель Мукачево. Російський драматичний театр - відома і популярна серед туристів міська пам'ятка, одна з архітектурних перлин в старій частині Мукачева. Площа Миру - головна міська площа, як і решта площі в Мукачево невелика, тиха і затишна. Особливу романтику навіює поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою...

Вільний час в Мукачево.

 • Виїзд до Львова. 

Для бажаючих коротка оглядова екскурсія "Вуличками стародавнього Львова". Ви побачите найцікавіші архітектурні пам'ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор Св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвони "Староюрскій", театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Всі найвідоміші і найгарніші пам'ятки архітектури будуть побачені Вами.

Вільний час у м. Львові.

Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

- "Криївка" - найзнаменитіший ресторан Львова і всієї України, зі стилем інтер'єру часів ОУН УПА.

- "Мазох - cafe" - вікно в неймовірний світ, що став справжнім втіленням творів "батька мозохізма" - письменника Леопольда фон Захер Мазоха.

- "Гасова Лямпа" - пориньте в життя самого високого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині та винахідників першої у світі газової лампи.

- "Шоколадниця" - міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

 • Виїзд до Києва 22:30.

 

5 день. Понеділок.

 

 • Приїзд до Києва приблизно о 6:00 - 8:00 ранку.

Вартість туру на 1 особу в Грн

Вартість туру на 1 особу  

 Діти до 12 років 

(при проживанні з двома дорослими в номері)

Діти до 12 років

(при проживанні з одним дорослим в номері)

 1500 грн. 1250 грн. 1390 грн.

 

 

В вартість включено

 • Проїзд на автобусі Київ-Львів - Берегово - Львів - Київ;
 • Проживання в готелі Вілла Баст;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м. Мукачево;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Страховка, послуги супроводжуючого.

 

В вартість не включено

 • Трансфер і екскурсія по Замкам Закарпаття з вхідними квитками і гідом 150 грн.
 • Дегустація вина 100 грн.
 • Вхід в термальний басейн 60/80 грн.
 • Вхідні квитки.
 • Транспортне обслуговування до басейну.

Форма бронювання Український Будапешт – м. Берегово Мукачево, Ужгород, Львів в Мукачево

Дорослі Діти Вік дітей

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.