Вихідні во Львові : 2 дні / 1 ніч кожну суботу

У Вас є прекрасна можливість ближче познайомитися зі столицею західної України - старовинним і дуже красивим містом з прекрасною енергетикою - Львовом! Його чарівні вулички, нескінченний запах кави, старовинні собори і церкви не залишать байдужими жодного вимогливого туриста.

1 день
  • Прибуття до Львову. Трансфер з вокзалу чи аеропорту в готель. Розміщення в готелі, згідно правилам готелю після 14:00.  

Автобусна оглядова екскурсія по Львову. Під час екскурсії Ви побачите Георгіївський собор - центр Галицької митрополії, Високий Замок - огляд визначних пам'яток міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі церкви, розташовані на Підзамчі, комплекс львівських університетів, палац родини Потоцьких, проспект Свободи.

  • Вільний час.

Факультативні екскурсії після обіду:

- Меморіальний Личаківський цвинтар (автобусна екскурсія) з набором унікальних пам'яток 18 - 20 століть, історичних пам'ятників польських повстань 1831 і 1863 рр., Меморіали та надгробки жертв польсько-українського війни (1918-1919 рр.) та меморіал Великої Вітчизняної війни. Вартість екскурсії - 35 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години;

- Автобусна екскурсія в музей народної архітектури та побуту (Шевченківський Гай) - музей під відкритим небом розташований в мальовничій частині міста. Він включає в себе ряд мініатюрних сіл, що містить 15-20 архітектурних об'єктів з етнічних земель бойків, лемків, гуцулів, Буковини та Закарпаття. У житлових будинках і в житлових будівлях багато прикладів, які використовувалися в домашніх умовах - посуд, одяг, ремісничі інструменти, інвентар та транспортні засобам. Вартість екскурсії - 35 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години;

- Автобусна екскурсія в музей народної архітектури та побуту у Львові та Меморіальний Личаківський цвинтар. Вартість екскурсії - 40 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 3 години.

Вечором ми рекомендуємо:

- Відвідати львівську оперу.

- Відвідати концерт класичної музики у львівській філармонії.

  • Ночівля в готелі. 
2 день
  • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

10:00 – 13:00 Пішохідна екскурсія по перлині Старого Міста. Під час туру ви побачите найчудовіші пам'ятки древнього міста, які збереглися як неподільний архітектурний ансамбль, незважаючи на війну, пожежі і соціальні революції. Це середньовічна Ринкова площа з мерією і набором старовинних будівель, готичний Латинський кафедральний собор, красиві барочні собори бернардинців, єзуїтів і домініканців, руїни, відомі у всій Європі - Golden Rose синагоги, чудові міські укріплення, порохові вежі і багато інших реліквій. 

  • Вільний час. 

У вільний час ви можете відвідати музей на вибір: Національний музей, що демонструє скарби старої іконографії; Художня галерея (зали займають більш 55000 творів мистецтва і орнаменту, створеного українськими та іншими європейськими художниками), Історичний музей, Музей історії релігії, Музей арсеналу (стародавні озброєння, стрілецькі зброї, військові зброї і військові спорядження з багатьох країн).

Факультативні екскурсії у другій частині дня:

- Автобусна екскурсія - Історія єврейської громади. Ви побачите унікальний ансамбль з його серцем Середньовічною Golden Rose синагогою (16 століття), гарні вулиці в передмісті Кракова, пам'ятник трагічним жертвам Голокосту, загиблим у львівському гетто під час другої світової війни. Вартість екскурсії - 40 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 3 години;

- Пішохідна екскурсія - Австрійський Львів. Під час екскурсії ми намагаємося відновити дух «Старої Австрії» прихованої в красивих будинках театрів, музеїв, банків, казино, ресторанів та готелів, що представляють неповторний образ західного мистецтва і місцевих традицій. Вартість екскурсії - 25 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2,5 години;

- Пішохідна екскурсія «Німці у Львові - Леополіс-Лемберг». Князі і царі, які правили в середньовічний період охоче запрошували до Львова поселенців з німецьких земель - купців, ремісників, художників, лицарів. Готичний Львів (14 - 15 століть) був створений німецькими архітекторами. Вартість екскурсії - 25 Євро з особи (мінімальна група - 2 особи). Тривалість екскурсії - 2 години.

Також ми рекомендуємо:

- Відвідування музею пивоваріння з дегустацією львівського пива (вхідний квиток - 2 Євро з людини).

Музей пивоваріння у приміщеннях «Львівська пивоварня» не що інше, як подорож у часі в історію пивоваріння. Подорож цього напою янтарного кольору бере початок з найдавніших часів до наших днів. Також ви можете відвідати пивний ресторан «Hop house of Robert Doms», прямо з музею. Ресторан оформлений відповідно до традиції старовинних часів.

  • Трансфер з готелю в аеропорт чи на вокзал. Від’їзд.

Вартість туру на 1 особу в Грн

Готель  Група 2 особи
Леотель 3* 90
Євроготель 3* 105
Рейкарц Дворжек 3* 110
Жорж 3* 110
Дністер 4* (класік) 110
Свісс 4* 120
Вінтаж бутік  3* 125
Опера 4* 135
Асторія 135
Леополіс 4* 180

В вартість включено

- Розміщення в готелі в двомісному номері зі сніданками (1 ніч);
- Трансфер вокзал / аеропорт – готель – вокзал / аеропорт;
- Екскурсійне обслуговування згідно програми (одна пішохідна екскурсія 3 години, одна автобусна екскурсія 3 години);
- Карта Львова.

В вартість не включено

- Вхідні квитки;
- Факультативні екскурсії;
- Медична страховка.

Форма бронювання Вихідні во Львові в Львів

Дорослі Діти Вік дітей
Львів

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.