Пасаж Одеса 2*

  • Одеса
  • Розташування: 65045 м.Одеса вул. Преображенська, 34
  • Зона Wi-Fi: Вільна зона
Пасаж Пасаж Пасаж Пасаж Пасаж
Пасаж Одеса 2*

Огляд

Готель «Пасаж» розташований в історичній частині міста Одеси на розі вулиць Дерибасівської і Преображенської, в безпосередній близькості від морського вокзалу, Приморського бульвару, порту, Театру опери та балету. У готелі 4 поверху - 130 номерів.

Готель «Пасаж» має багату й цікаву історію, незважаючи на свій порівняно молодий вік. Саме місце її розташування - в самому серці Одеси - робило цю будівлю, як і його попередників, енергетичним центром міста.

Категорії номерів:

Другої категорії. 1-кімнатний номер (17-20 м2) з вигодами (туалет, умивальник, ванна / душ). У номері: ТБ, холодильник, телефон.

Першої категорії. 1-кімнатний номер (17-20 м2) з вигодами (туалет, умивальник, ванна / душ). У номері: ТБ, холодильник, телефон

Вища категорія. 2-кімнатний номер (24-26 м2) з вигодами (туалет, умивальник, ванна / душ, водонагрівач) У номері: ТБ, холодильник, телефон.

Люкс. 3-кімнатний номер (45-50 м2) з вигодами (туалет, умивальник, ванна / душ, водонагрівач). У номері: ТБ, холодильник, телефон, кондиціонер, в деяких номерах є балкон.

форма бронювання Пасаж в Одеса

Дорослі Діти Вік дітей

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.