Головна

Бронювання готелю
Лайф Хостел
Царинка
“Перлина Карпат”
ОК Одеса

Україна - воістину унікальне місце для подорожей. Будучи найбільшою за площею країною Європи і перебуваючи в самому її серце, вона разюче відрізняється від більшості європейських держав, представляючи собою справжню загадку для мільйонів туристів. Мандрівники з усього світу їдуть сюди не тільки, щоб помилуватися рідкісною природою, перейнятися духом козацтва, познайомитися з багатством культурної спадщини та спробувати відомий борщ. Україна, як справжня жінка, манить своїми таємницями і тягне авантюристів, які прагнуть розгадати її багатоскладовий характер.

Кожен турист відчуває себе тут істинним шукачем скарбів, бо ніколи не знає, на який скарб наткнеться. І в цьому сенсі Україна - скриня з дивовижними багатствами. Чого тільки вартий її унікальний у своєму різноманітті природний світ! Величні річки - Дніпро і Дністер, обрамлені зеленими берегами. Два таких різних, але вражаючих своєю красою моря, - Чорне та Азовське. Єдина в Європі пустеля - Олешківські піски, - поряд з якою розташувався найбільший у світі штучний ліс з ідеально рівно висадженими деревами і екзотичними рослинами. Заповідні зони, де мешкають рідкісні види тварин і ростуть червонокнижні квіти. Найстаріший гірський масив Карпати, кристальні озера, чарівні водоспади, таємничі заплави, безлюдні острови, підземні печери і дивовижні долини нарцисів. Усе це природне різноманіття зосереджено на території однієї країни.

Завдяки унікальним природним дарам Україна є ідеальним місцем для лікування та оздоровлення. Тут розташовані грязьові, мінеральні, термальні та кліматичні лікувальні курорти, куди за здоров'ям їдуть з різних куточків світу.

Але, безумовно, головне багатство країни - це її люди. Український народ, незважаючи на його складну історію і непросту сучасність, відрізняють вроджений оптимізм, широта душі і духовність. Можливо, тому, що українці - дуже віруюча нація. Україна стала домом для багатьох релігій, тут легко уживаються представники різних конфесій: православні храми сусідять з католицькими соборами, мечеті - з синагогами. А українські святині - Києво-Печерська Лавра, Софія Київська, Святогорський монастир - не тільки оплоти духовності, а й унікальні історико-архітектурні пам'ятники.

Подорож в Україну - це ще й можливість познайомитися з найцікавішою самобутньою культурою, яка займає особливе місце в культурній спадщині європейських націй, і унікальними стародавніми звичаями. У ній дивним чином переплелися традиції кожного народу, що проживає на території країни.

Багатонаціональність України знайшла відображення і в її багатій національної кухні, що славиться своєю поживністю та смаковими якостями. Борщ, вареники, домашні ковбаси, пампушки, котлети по-київськи - давно полюбилися у всьому світі і сьогодні подаються в ресторанах різних країн. Але дізнатися їх справжній смак можна тільки в Україні! І тільки тут можна спробувати справжнє українське сало. (А якщо покласти його на шматочок чорного хліба та під чарку холодної горілки - їхати звідси точно не захочеться!) Кожен регіон країни славиться своїми унікальними кулінарними традиціями. Високо цінуються і українські напої - бадьорить варенуха, освіжаючий квас і, звичайно ж, відоме на весь світ живе пиво.

Україна живе активним фестивальної життям. На її території проходять всеукраїнські та міжнародні музичні, арт- та кінофестивалі, щорічно збирають широку інтернаціональну аудиторію.

Яка б не була мета вашого візиту, будьте впевнені: подорож по Україні неодмінно стане для вас справжнім святом. А тому, хто зможе відшукати ключ до розгадки таємниць цієї загадкової країни, Україна відкриється з найнесподіваніших сторін і в корені переверне звичні уявлення про себе.

Ласкаво просимо до України!

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.

Новини Туристичного клубу