Царинка Славське 3*

  • Славське
  • Розташування: Львівська область, Сколівський район, с. Рожанка (поблизу смт. Славське)
  • Зона Wi-Fi: Вільна зона
Царинка Царинка Царинка Царинка Царинка
Царинка Славське 3*

Огляд

На лужку-бережку – три затишних дерев'яних котеджі, що органічно вписуються в гірський ландшафт.

Архітектурної довершеності їм не займати, зі збереженням традицій народного дерев’яного домобудівництва у стилі гуцульсько-бойківського ретро в поєднанні з дбайливими руками персоналу бази, в оточені найнеймовірніших кольорів квітів влітку і снігових перин взимку "Царинка" схожа на розмальоване пуделочко.

Внутрішнє оздоблення котеджів зачарує як на дотик так і на запах, поєднання натурального дерева із не менш натуральним каменем, плюс гірське повітря – містична суміш здатна "вирубати" не тільки мобільні телефони, але й змусити особисто Вас на тривалий час поринути у солодкі і головне здорові сни. Адже відомо, наскільки відновлюючим є відпочинок на гірському повітрі.

"Царинка" – це відпочинок усією родиною, з дітьми, в тісній компанії з друзями, з коханою людиною. Це чудове місце для корпоративних вечірок, свят, урочистостей, ювілеїв, бенкетів. Це приємне поєднання відпочинку з роботою – тут є всі умови для проведення семінарів і тренінгів для топ - менеджерів і персоналу, конференцій і ділових зустрічей з партнерами, де ви укладете вигідні договори і підпишете довгострокові контракти.

Для проживання на базі відпочинку „Царинка” пропонуються три комфортабельні котеджі (на 7, 9, 10 номерів) з номерами класу "люкс", "напівлюкс", "стандартний", "сімейний".

Одночасно База відпочинку може прийняти до 70 чоловік.

У котеджах – живе тепло, натуральний камінь, натуральне дерево. Від міської цивілізації – тільки всі звичні вигоди: кабельне телебачення, водопостачання, опалення (а котли опалюють дровами!).

Завдяки продуманому плануванню, в номерах буде зручно і родині з дітьми, і компанії друзів, і закоханій парі.

Заселення в номер з 14:00 в день приїзду.

Виселення до 11:00 в день від'їзду. 

Від'їзд після 11:00 є додатковою послугою, яка надається у випадку наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості проживання до 20:00, від'їзд після 20:00 оплачується як добове проживання.

Категорії номерів:

Стандартний. В кожному номері санвузол, душова кабіна, фен.пріхожа і спальня з двоспальним ліжком.

Сімейний. Передпокій, дві ізольовані кімнати; в кожній кімнаті двоспальне ліжко, диван або розкладне крісло. Сімейні номери розташовані на останньому поверсі котеджів.

Напівлюкс покращений. Дворівневий з холодильником - дві кімнати: спальня і вітальня; в спальні двоспальне ліжко, у вітальні диван або розкладне крісло.

Напівлюкс. Дві кімнати: спальня і вітальня; в спальні двоспальне ліжко, у вітальні диван.

Сімейний покращений. З холодильником і балконом - передпокій, дві ізольовані кімнати; в кожній кімнаті двоспальне ліжко, кімната для відпочинку-диван або крісло, холодильник.

Напівлюкс покращений. З окремим входом і холодильником, дві кімнати: спальня і мала кімната; в спальні двоспальне ліжко, в малій кімнаті диван, холодильник. Номери знаходяться на перших поверхах котеджів та ідеально підходять для відпочинку з дітьми.

форма бронювання Царинка в Славське

Дорослі Діти Вік дітей

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.