Про нас

Хто ми?

«Туристичний клуб» - туроператор, один з найбільших в Україні. Компанія почала свою роботу в 1995 році, і відразу зайняла міцні позиції в туристичній галузі. Це стало можливим завдяки принципово новому підходу до ведення туроператорської діяльності, а також великому професійному досвіду команди висококваліфікованих фахівців, давно й успішно працюючих на туристичному ринку.

Сьогодні «Туристичний Клуб» є визнаним лідером туристичної галузі. Компанія акредитована Міжнародною Асоціацією Повітряного Транспорту (IATA).

За час своєї роботи «Туристичний Клуб» завоював репутацію надійного партнера і традиційно займає лідируючі позиції в рейтингах туроператорів України, не раз отримував високі оцінки професіоналів туристичного бізнесу і був відзначений численними нагородами.

Компанія «Туристичний Клуб» є дійсним членом Асоціації лідерів туристичного бізнесу України (АЛТУ), що об'єднує найбільших туроператорів України, для яких розвиток Української турбізнесу і зацікавленість у загальних стандартах для всієї галузі є основоположними критеріями в роботі.

Що ми пропонуємо?

Різноманітні маршрути по Україні. З усього різноманіття маршрутів, які пропонуються на українському туристичному ринку, ми вибрали, на наш погляд, найбільш, цікаві. Наш вибір не випадковим, тому що ми любимо ці регіони за їх самобутність і туристичні можливості.

Тури до Києва - столиці України, не залишать байдужим жодного туриста. Тут величезна кількість історичних місць, прекрасна природа, багата історія і культура, маса ділових заходів, і люди, які обожнюють своє місто і завжди раді прийняти гостей.

Екскурсійні тури, термальні курорти і лікування, гірськолижні тури, весільні тури, тематичні тури і подієвий туризм. Велика увага приділяється корпоративному туризму і МICE програмам. Ми об'єднуємо людей різних інтересів та можливостей, для нас важливо, щоб в результаті подорожей клієнт був завжди задоволений, а співробітники нашої компанії допоможуть у виборі правильного маршруту для чергової подорожі.

Наші послуги:

- тури по всій Україні для індивідуальних туристів і груп;

- транспортні послуги;

- VIP обслуговування в аеропорту;

- візова підтримка;

- екскурсійне обслуговування;

- оздоровчі тури;

- гірськолижні тури;

- відпочинок на морі;

- конференц-сервіс.

Наші можливості

Екскурсійні тури на будь-який смак, з професійними ерудованими гідами. Програми екскурсій, оптимальні маршрути, дозволять без втоми і зайвого стомлення побачити все заплановане і оглянути все найважливіше в турі.

Всілякі варіанти активного відпочинку на кращих курортах при кращому сервісі і організації туру, індивідуальні маршрути.

Міські тури пропонують знайомство з найцікавішими пам'ятками, які приховує кожне місто. Краса старовинних будівель і технічна досконалість нових архітектурних форм. Життєвий ритм кожного міста по-своєму унікальний.

Діловий туризм - це бездоганна організація і продумана до найменших деталей система відпочинку, узгодженість і взаємодія, прагненні досягти поставлених цілей. Пропонуються індивідуальні рішення, порядок і відповідальність.

Пляжний відпочинок з максимальним комфортом - сонце, пісок, прозора вода морів, прекрасний сервіс і якісне обслуговування у відмінних готелях.

Наші принципи

Туристичний Клуб - це універсальний туроператор, що надає повний комплекс туристичних послуг на найвищому рівні, постійно розширює асортимент пропозицій, що створює нові стандарти якості та надійності обслуговування клієнтів. Компанія має договірні відносини з провідними готелями України, найбільшими авіакомпаніями та іншими постачальниками туристичних послуг. Все це дозволяє забезпечити висококласний сервіс для туристів.

Ми завжди намагаємося запропонувати туристичний продукт, який максимально відповідає Вашим індивідуальним потребам, а також володіє кращими ціновими і, особливо, якісними показниками на ринку.

Наші клієнти

«Туристичний Клуб» є туроператором, тому нашими основними клієнтами є найбільші туристичні компанії практично у всіх куточках світу. Роботі з іноземними партнерами наша компанія приділяє максимально можливу увагу.

Ми пишаємося тим, що ми заслужили довіру наших партнерів, постійно доводячи, що наша компанія є провідним туроператором.

"Туристичний клуб" - відпочинок за Вашими правилами!

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.