Пам'ятки

Виберіть цікаві пам'ятки

 • Золочівський замок

  Золочівський замок за свою історію встиг побути і королівською резиденцією, і в'язницею, і навчальним закладом. 

  Кам'яний замок, який розташовувався тут раніше дерев'яної фортеці в 1634 році звів Якуб Собеський - батько майбутнього польського короля Яна III. Будувався він за типом palazzo in fortezzo, тобто поєднував у собі житлові і фортифікаційні функції. Завдяки унікальній для того часу оборонній системі замок довгий час залишався неприступним.

 • Підгорецький замок

  Цей розкішний ренесансний палац, оточений фортифікаційними спорудами, - один з найкраще збережених і входить в трійку найвідоміших і найпривабливіших замків Західної України.

  Його історія почалася в першій половині XVII століття, коли коронний гетьман Речі Посполитої Станіслав Конецпольський придбав старе зміцнення в невеликому містечку Підгірці та вирішив перебудувати його в ренесансному стилі. За запитом гетьмана французький архітектор Гійом де Боплан створив унікальні оборонні споруди, а італійський зодчий Андреа дель Аква - розкішний двоповерховий палац з триповерховими павільйонами.

 • Олеський замок

  Це найстаріша споруда Західної України і один з найвідоміших замків, відновлених з руїн. Уже понад шість століть він гордо височить на п'ятдесятиметровому пагорбі, зберігаючи пам'ять про доленосні історичні події, свідком і безпосереднім учасником яких не раз ставав. Сьогодні в будівлі Олеського замку знаходиться музей, де експонуються унікальні твори живопису, скульптури і прикладного мистецтва Середньовіччя.

 • Хортиця

  Хортиця - серце Запоріжжя і його головна визначна пам'ятка. Цей найбільший острів на Дніпрі, оповитий сотнями міфів і легенд, відомий своєю унікальною природою і найцікавішими археологічними знахідками. Тут переплелися сліди багатьох культур і епох: місцем поселення Хортицю в різний час вибирали скіфи, сармати, печеніги ... Але найяскравіші сторінки історії острова, безсумнівно, пов'язані з запорізькими козаками, які в XVI столітті заснували тут козацьку республіку.

 • Кам'яна Могила

  Кам'яна Могила - одне з найбільш незвичайних геологічних утворень на землі і дивовижний пам'ятник природи. Він являє собою піщаний пагорб, який розташувався посеред степу, вкритий великими кам'яними брилами вигадливої ​​форми. Вік цього «кам'яного острова» налічує близько 14 мільйонів років, що робить його найдавнішим археологічним і культурним пам'ятником України! Сьогодні - завдяки своїй унікальності - Кам'яна Могила отримала статус національного історико-археологічного заповідника.

 • Дніпрогес

  Ця унікальна гідротехнічна споруда поряд з Хортицею є символом Запоріжжя. Дніпрогес - найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі, в момент свого створення була найбільшою в Європі. Сьогодні вона хоч і поступається за потужністю багатьом світовим ГЕС, однак залишається знаковим спорудою для Запоріжжя, уособлюючи собою цілу епоху.

 • Національний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви»

  Влітку 1709 року в Полтаві відбулася битва, котра визначила не тільки результати 21-річної Північної війни, а й подальшу долю України, Росії та всієї Європи. 200 років по тому на місці, де сталася історична битва, був створений національний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», який відразу завоював статус головної визначної пам'ятки міста.

 • Хрестовоздвиженський монастир

  Споруджений в 1650 році на пагорбі поблизу річки Ворскли, Хрестовоздвиженський монастир вважається одним з кращих зразків архітектури українського бароко і однією з найцікавіших пам'яток Полтави. Однак це не тільки цінний архітектурний пам'ятник - з обителлю пов'язано чимало важливих історичних подій.

 • Успенський собор

  В історичному центрі Полтави - ​​на Івановій горі, де зосереджені ключові історико-архітектурні пам'ятки міста, особливо виділяється прекрасна будівля Свято-Успенського собору, що носить статус одного з головних православних храмів краю.

 • Краєзнавчий музей

  Полтавський краєзнавчий музей - один з найстаріших і найцікавіших в країні. Він зберігає унікальне зібрання автентичних предметів і старожитностей, що знайомлять із історією, природою і культурою Полтавського краю, а також справжні скарби світової історії, серед яких артефакти Стародавнього Єгипту, Індії, Китаю та Японії. Музей входить до числа найбільш відвідуваних в місті щорічно з його оригінальними колекціями знайомляться близько півмільйона жителів і гостей Полтави.

Україна багата країна! Вона володіє величезною кількістю історичних, духовних, містичних місць, які не залишать Вас байдужими. Відвідавши Україну одного разу, Вам обов'язково захочеться повернутися сюди ще раз. Її чудова природа, парки, дендропарки, заповідники зачарують Вас з першого погляду, а численна кількість музеїв, театрів, та арт- галерей подарують нові емоції та враження!

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.