Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів : 6 днів / 5 ночей

У вас є прекрасна можливість відвідати Нову Україну! Ще більш гарну, більш незалежну, більш вільну. Побачити красивий, гостинний, відкритий та веселий народ. Ви відвідаєте відомі історичні міста Києва та Львова, скоштуєте смачну українську кухню, та ще багать різних цікавих речей… 

Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів
1 день, KИЇВ
 • Прибуття до Києва. Зустріч в аеропорту.
 • Трансфер в готель «Русь» 3*+. Розміщення (гарантовано з 14:00).
 • Вільний час. 

Факультативно! Автобусна екскурсія «Вечірній Київ». Під час екскурсії по вечірньому Києву Вашому погляду відкриються оглядові майданчики Києва, Ви побачите загадкове і романтичне місто в світлі ліхтарів і неонових ламп, отримаєте незабутнє враження від ілюмінацій і світла прожекторів. Ви відкриєте для себе абсолютно дивовижний і незвичайний Київ, відвідайте його пам'ятні місця: Парк Слави, Арку Дружби України з Росією, Володимирську гірку, пам'ятник князю Володимиру з хрестом, що світиться. Вам відкриються прекрасні панорами храмів, мостів, районів Києва - Подолу і Лівобережжя. Тривалість екскурсії – 2 години. 

 • Ночівля в готелі. 
2 день, КИЇВ
 • Сніданок в готелі.

Пішохідна об зорна екскурсія з відвідуванням Софії Київської. Під час екскурсії Ви відвідаєте Софійський собор, який є найстарішим зі збережених соборів у Києві. Собор був побудований князем Ярославом Мудрим в 1037 році. Величний, собор з тринадцятьма куполами, був названий на честь храму Святої Софії в Константинополі. Перша бібліотека і школа Київської Русі були розташовані саме тут. Собор Святої Софії справляє незабутнє враження на своїх відвідувачів своїми фресками і мозаїкою, які до наших днів збереглися в оригінальному вигляді.

Також, під час туру Ви побачите Володимирський Собор, Університет ім. Т.Г. Шевченко, Київський Оперний Театр,Золоті Ворота, Софійську площу, пам'ятник Б. Хмельницькому, Михайлівську площу, Михайлівський Собор,пам'ятник княгині Ользі, Андріївську церкву,  Річковий Вокзал, Фунікулер, Контрактову площу, Гостинний Двір, Києво-Могилянську Академію, пам'ятник засновникам Києва, Монумент Батьківщина-Мати, Набережну Дніпра, Києво-Печерську Лавру. Тривалість екскурсії – 4 години. 

 • Обід.

Пішохідна екскурсія «Перлини Печерська». Екскурсія по «архітектурному центру Києва», під час якої Ви побачите Будівлю Адміністрації Президента, «Будинок з химерами» архітектора В.В. Городецького з його розкішними фасадами, і химерною драбиною біля парадного входу, яка прикрашена фантастичними скульптурами звірів і химерами, немов знятими з гостроверхих дахів собору Нотр-Дам у Парижі.

Також, Ви побачите «Будинок вдови, що плаче», «Шоколадний будиночок», Національний Банк України, Колишній інститут шляхетних дівчат. Почуєте історії та легенди цих будівель. Тривалість екскурсії – 2 години. 

 • Ночівля в готелі.
3 день, КИЇВ
 • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

Пішохідна екскурсія Адріївський узвіз та Поділ. Андріївський узвіз - це вулиця-музей, одна з найпопулярніших туристичних пам'яток Києва. В будівлях, уздовж вулиці, працюють художні галереї, виставки, театри і художні майстерні. Під відкритим небом розташовані численні сувенірні лавки. Тут жили і працювали багато відомих діячів науки і культури: вчені, письменники, композитори, художники, скульптори. Тут розміщені Музей М. Булгакова і Музей однієї вулиці, Замок Річарда, Андріївська церква, завдяки якій спуск отримав свою назву в 18 столітті.

Свою назву Поділ отримав від старослов'янського «подол» - низина між передгір'ями і річкою. Це найдавніше поселення, що виникло на стику старої і нової ери. За часів Київської Русі функціонувало як Нижнє місто. У 17-18 століттях перетворився в торговий, культурно-освітній і релігійний центр. Тривалість екскурсії - 2 години.

 • Обід.
 • Вільний час.
 • Трансфер на залізно дорожній вокзал. Від’їзд до Львова.
 • Ночівля в поїзді.
4 день, ЛЬВІВ
 • Прибуття до Львову. Зустріч на вокзалі.
 • Трансфер в готель «Нота Бене» 3*.
 • Сніданок в готелі. 

Автобусна екскурсія «Секрети стародавнього Львова». Чи знаєте ви, що у Львові більше кафе і ресторанів, ніж в інших містах України, і Львів є найбільш відвідуваним містом України? У Львові можна випити каву в італійському дворику, відвідати резиденцію польського короля та одну з перших аптек, яка стала музеєм. Ви можете познайомитися з культурою чотирьох народів: українського, вірменського, польського і єврейського протягом однієї екскурсії ... та багато іншого. Тривалість екскурсії - 4 години.

 • Обід.
 • Вільний час.
 • Ночівля в готелі. 
5 день, ЛЬВІВ
 • Сніданок в готелі. 

Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави». Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію споживання кави, її шляхи до Європи та до Львова, львівську історію кави. Ми почнемо з площі Ринок - серця старого міста, прогуляємося по вузьких середньовічних вуличках до великого ансамблю Успенської церкви - архітектурного шедевру українського Ренесансу, Домініканської церкви, де можна послухати органну музику, готичного Латинського собору, вулиці Вірменської з її унікальною вірменською церквою, Арсеналу, монастирського комплексу бернардинів... Ви почуєте багато легенд про місто і його жителів, пройдетеся по центральному проспекту міста - проспекту Свободи, побачите пам'ятник Тарасу Шевченку і Оперний театр - архітектурну перлину міста, один з найкрасивіших театрів в Європі. Тривалість екскурсії - 3 години.

 • Обід.
 • Вільний час.
 • Ночівля в готелі.
6 день, ЛЬВІВ
 • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю. 

Факультативно. Автобусна екскурсія до Личаківського цвинтаря. Меморіальний Личаківський цвинтар внесено до списку ЮНЕСКО. Це унікальні пам'ятки ХVII-XX ст., меморіали, історичне кладовище воїнів польського повстання 1831 і 1863 рр., кладовище жертв польсько-української війни (1918-1919 рр.) і військовий меморіал Другої Світової війни. Тривалість екскурсії – 2 години.  

 • Обід.
 • Вільний час.
 • Трансфер в аеропорт.
 • Переліт додому. 

Вартість туру на 1 особу в Грн

Кількість туристів   4  8 10 16 20
Двомісний номер  370 295  245  240 225 220
Факультативна екскурсія в Києві 32 22 12 10 7 5
Факультативна екскурсія во Львові 32  22  12  10 6 5

В вартість включено

- Розміщення в готелі в двомісному номері зі сніданками згідно програми;

- Екскурсійна програма з гідом (українська, російська, англійська, німецька мова) згідно програми;

- Транспортні послуги згідно програми;

- Харчування згідно програми;

- Вхідні квитки згідно програми;

- Квитки на потяг Київ – Львів (купе).  

 

В вартість не включено

- Факультативні екскурсії. 

 

Форма бронювання Відвідайте Нову Україну! Київ - Львів в Київ

Дорослі Діти Вік дітей
Київ
Львів

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.