Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври

Під час екскурсії Ви відвідаєте Києво-Печерську Лавру, яка є найзнаменитішим монастирем у Східній Європі, одним з найбільш священних місць православного християнства. Вона також вшановується як найдавніший монастир Русі. Києво-Печерська Лавра є третім найбільш важливим місцем після Єрусалиму і Святої гори Афон з православного християнина. Монастир був заснований в 1051 році. Засновники монастиря - Святі Антоній і Феодосій. З 1990 Києво-Печерська Лавра знаходиться під егідою ЮНЕСКО.

Також, під час туру Ви побачите Володимирський Собор, Університет ім. Т.Г. Шевченко, Київський Оперний Театр, Золоті Ворота, Софійський собор, пам'ятник Б. Хмельницькому, Михайлівський Собор, пам'ятник княгині Ользі, Андріївську церкву, Річковий Вокзал, Фунікулер, Контрактову площу, Гостинний Двір, Києво-Могилянську Академію, пам'ятник засновникам Києва, Монумент Батьківщина-Мати, Набережну Дніпра.

Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври

Тривалість екскурсії: 4 години

Ціна вказана за екскурсію в грн

 1 - 2 особи  3 - 5 осіб  6 - 15 осіб  16 - 27 осіб  28-44 особи
 2200  2600  3100  4100  4300

В вартість включено

- Транспортні послуги;

- Послуги гіда (російська, українська, англійська, німецька мова) По запиту можлива екскурсія на інших мовах.

В вартість не включено

- Вхідні квитки в Лавру з екскурсією: до 10 осіб - 35 Євро з групи, від 11 осіб - 4 Євро з людини

Форма бронювання Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври в Київ

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.