Миколаїв


Огляд

Миколаїв - місто на півдні України, яке мальовничо розташувалося на півострові, що омивається річками Південний Буг та Інгул. Миколаїв приваблює своїми можливостями для найрізноманітнішого відпочинку і розваг. У його околицях зосереджена безліч санаторіїв і пансіонатів, створені красиві ландшафтні парки та унікальні заповідники.

Незважаючи на те, що Миколаїв грав роль важливого суднобудівного центру і служив місцем дислокації штабу Чорноморського флоту, він протягом довгого часу залишався закритим містом. Вся справа в тому, що більшість його підприємств належали до військово-промислового комплексу. Для вільного відвідування Миколаїв став доступний лише в 1862 році, коли його морські ворота відкрилися для зарубіжних суден. Тоді ж місто перетворилося на великий торговий порт і стало найбільшим промисловим центром на півдні України.

У Миколаєві знаходиться одна з найстаріших обсерваторій Причорномор'я - Миколаївська морська астрономічна обсерваторія, чий вік нараховує без малого 200 років. Вона входить до переліку об'єктів, які можуть претендувати на включення до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Ще одна гордість Миколаєва - міський зоопарк, який вважається кращим в Україні і одним з кращих в Європі. Його колекція налічує понад 350 видів тварин.

Візитною карткою міста є Миколаївський музей суднобудування і флоту - єдиний подібний музей в Україні! У будівлі, визнаній пам'ятником архітектури класицизму, зберігається більше 3000 експонатів, що розповідають всю історію флоту: від його створення до наших днів. У Миколаєві також знаходиться найстаріший в країні яхт-клуб і найдовша пішохідна вулиця - Радянська. На ній затишно розташувалися численні магазини, кафе і ресторани, де так люблять проводити час місцеві жителі та гості міста.

З кожним роком Миколаївська область приваблює все більше і більше туристів. Сюди їдуть не тільки, щоб відпочити та оздоровитися на чорноморських курортах, але й щоб помилуватися фантастичною природою півдня України: прозорими озерами і гранітними скелями, реліктовими лісовими гаями і ущелинами Південного Бугу, мальовничими плавнями і недоторканим степом. А надзвичайна привітність, з яким регіон приймає всіх своїх гостей, тільки додає йому незліченних шанувальників.

Послуги в Миколаїв

    Тури Туристичного клубу

    Екскурсії Туристичного клубу

    Підпишіться на Новини туру

    Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.