Вихідні в Києві : 3 дні / 2 ночі

Проведіть свої вихідні в прекрасному і древньому місті Києві. Ви закохаєтесь в нього з першого погляду. Його старовинні вулички, зелені парки, красиві площі, багата і цікава історія не залишать Вас байдужим.

Вихідні в Києві Вихідні в Києві Вихідні в Києві Вихідні в Києві Вихідні в Києві
1 день
 • Прибуття в аеропорт Бориспіль.
 • Зустріч в аеропорту.
 • Трансфер в готель. Розміщення (гарантовано після 14:00).  

Автобусна оглядова екскурсія з відвіданням Софійського собору. Під час екскурсії Ви відвідаєте Софійський собор, який є найстарішим зі збережених соборів у Києві. Собор був побудований князем Ярославом Мудрим в 1037 році. Величний, собор з тринадцятьма куполами, був названий на честь храму Святої Софії в Константинополі. Перша бібліотека і школа Київської Русі були розташовані саме тут. Собор Святої Софії справляє незабутнє враження на своїх відвідувачів своїми фресками і мозаїкою, які до наших днів збереглися в оригінальному вигляді.

Також, під час туру Ви побачите Володимирський Собор, Університет ім. Т.Г. Шевченко, Київський Оперний Театр,Золоті Ворота, Софійську площу, пам'ятник Б. Хмельницькому, Михайлівську площу, Михайлівський Собор,пам'ятник княгині Ользі, Андріївську церкву,  Річковий Вокзал, Фунікулер, Контрактову площу, Гостинний Двір, Києво-Могилянську Академію, пам'ятник засновникам Києва, Монумент Батьківщина-Мати, Набережну Дніпра, Києво-Печерську Лавру. Тривалістьекскурсії – 4 години. 

 • Вільний час.
 • Вечеря.
 • Ночівля в готелі. 
2 день
 • Сніданок в готелі.

Автобусна екскурсія «Мамаєва Слобода». Мамаєва Слобода – куточок української природи, архітектури та побуту. Козацьке селище, яке нараховує 98 об’єктів, розкинулося на площі більше ніж 9 га, практично за 7 км від центра столиці в урочищі біля історичного витоку річки Либідь. Козацьке селище «Мамаєва Слобода» працює методом відтворення живої історії, цебто всі садиби діють за своїм первісним функціональним призначенням.

Центром селища є трьохкупольна дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці із дзвіницею, схожа на ті, які стояли на Запорізькій Січі за часів Богдана Хмельницького. Навколо церкви встановлено 38 кам'яних хрестів - на честь куренів Запорізької Січі. Недалеко від церкви на узвишші, серед невеликого поля пшениці, стоїть млин - символ мирної хліборобської України. Далі, за двома покритими очеретом та лілеями озерами, знаходяться: будинок козацького старшини, садиба коваля, садиба гончара, садиба титаря, паланка (козацька застава), садиба козаків-джур (зброєносців), вітряк, військова канцелярія, садиба ворожки-повитухи, пасіка, ярмаркова площа, «Мамаїв» курган (скіфська баба), водяний млин, каплиця з іконою Божої Матері, козацький бурдюг (землянка), навіс для човнів, Хвігура (сигнальна вежа), царина (в'їзні ворота).

Шинок «Коса над чаркою» з унікальним посудом та інтер'єрами епохи середньовіччя пригостить смачними традиційними стравами української кухні та хмільними напоями, які готують за стародавніми рецептами (наприклад, відомою варенухою). І все це під супровід народних музикантів!

Всі об'єкти на території парку - в розпорядженні відвідувачів. В будь-яку хату можна зайти, обстежити інтер'єр і посидіти на печі, з колодязя можна попити воду, в кузні працює справжній коваль, а в ставку плавають карасі ...

Обід в шинку «Коса над чаркою» на території Мамаєвої Слободи. Тривалість екскурсії – 4 години.

 • Вільний час.

Факультативно. Автобусна екскурсія «Вечірній Київ». Під час екскурсії по вечірньому Києву Вашому погляду відкриються оглядові майданчики Києва, Ви побачите загадкове і романтичне місто в світлі ліхтарів і неонових ламп, отримаєте незабутнє враження від ілюмінацій і світла прожекторів. Ви відкриєте для себе абсолютно дивовижний і незвичайний Київ, відвідайте його пам'ятні місця: Парк Слави, Арку Дружби України з Росією, Володимирську гірку, пам'ятник князю Володимиру з хрестом, що світиться. Вам відкриються прекрасні панорами храмів, мостів, районів Києва - Подолу і Лівобережжя. Тривалість екскурсії – 2 години.     

 • Ночівля в готелі.

 

 

3 день
 • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю до 12:00.

Автобусна екскурсія «Містичний Київ». Київ - містичне місто, про це писали Гоголь, Пушкін, Булгаков. У Києві безліч місць, які свідчать про наявність нечистої сили в місті. Київські Помпеї, Флоровський Монастир, Замкова-лиса гора, місце, куди злітаються сучасні відьми,Чортова вулиця, Вівтар сатани, Андріївський узвіз, Будинок Булгакова, Будинок з привидами, язичницькі поховання, перехід між паралельними світами, Володимирська гірка - Чортове беремище, Зелений театр - місце проживання нечистої сили. Численні історії та містичні легенди Ви зможете дізнатися в ході екскурсії. Тривалість екскурсії – 3 години. 

 • Трансфер в аеропорт Бориспіль.
 • Переліт додому. 

Вартість туру на 1 особу в Грн

Кількість осіб 4 8 10+1 16+1  20+2 
Україна 4* 300 226 172 165 144 144
Русь 3* 276 202 148 141 120 120
Дніпро 4* 274  200 146 139 118  118 
Факультативна екскурсія  40  25 13 12

Доплата за одномісне розміщення: готель «Україна» - 40 Євро; готель «Русь» - 40 Євро; готель «Дніпро» - 25 Євро.

В вартість включено

- Трансфер аеропорт Бориспіль – готель – аеропорт Бориспіль;

- Розміщення в готелі 2 ночі в двомісному номері зі сніданками;

- 1 обід в Мамаєвій Слободі;  

- Транспортні послуги згідно програми;  

- Послуги гіду згідно програми (російська, українська, англійська, німецька мова);

- Вхідні квитки згідно програми.  

В вартість не включено

- Вечерю – 20 Євро з особи;

- Факультативна екскурсія. 

Форма бронювання Вихідні в Києві в Київ

Дорослі Діти Вік дітей
Київ

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.