Золота осінь в старовинному Києві : 3 дні / 2 ночі

Під час туру Ви відвідаєте Києво-Печерську Лавру, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО, прогуляєтеся по старовинному Подолу, ознайомитеся з основними пам'ятками міста, побачите найцікавіші монастирі Києва.

Золота осінь в старовинному Києві Золота осінь в старовинному Києві Золота осінь в старовинному Києві Золота осінь в старовинному Києві Золота осінь в старовинному Києві
1 день
  • Прибуття в аеропорт Бориспіль / Жуляни, або жд вокзал.
  • Трансфер в місто.
  • Обід.

Оглядова екскурсія по місту. Під час оглядової екскурсії Ви поринете в атмосферу стародавнього Києва, відчуєте ритм його сучасного життя.

Ви побачите Володимирський Собор, Університет ім. Т.Г. Шевченка, Київський Оперний Театр, Золоті Ворота, Софійську площу, Софійський Собор, пам'ятник Б. Хмельницькому, Михайлівську площу, Михайлівський Собор, пам'ятник княгині Ользі, Андріївську церкву, Річковий Вокзал, Фунікулер, Контрактову площу, Гостинний Двір, Києво-Могилянську Академію, пам'ятник засновникам Києва «Лад'я», Монумент Батьківщина-Мати, Набережну Дніпра, Києво-Печерську Лавру.

Тривалість екскурсії - 3:00 години.

  • Трансфер в готель. Розміщення в готелі.
  • Вільний час. Ночівля в готелі. 
2 день
  • Сніданок в готелі.

Екскурсія в Києво-Печерську Лавру. Під час екскурсії Ви відвідаєте Києво-Печерську Лавру, яка є найзнаменитішим монастирем у Східній Європі, одним з найбільш священних місць православного християнства. Вона також шанується як найдавніший монастир Русі. Києво-Печерська Лавра є третім найбільш важливим місцем після Єрусалиму і Святої гори Афон з православного християнства. Монастир був заснований в 1051 році. Засновники монастиря - Святі Антоній і Феодосій. З 1990 Києво-Печерська Лавра знаходиться під егідою ЮНЕСКО.

Тривалість екскурсії - 3 години.

  • Обід.

Пішохідна екскурсія «Перлини Печерська». Екскурсія по «архітектурному центру Києва», під час якої Ви побачите Будівлю Адміністрації Президента, «Будинок з химерами» архітектора В.В. Городецького з його розкішними фасадами, і химерною драбиною біля парадного входу, яка прикрашена фантастичними скульптурами звірів і химерами, немов знятими з гостроверхих дахів собору Нотр-Дам в Парижі.

Також, Ви побачите «Будинок вдови, що плаче», «Шоколадний будиночок», Національний Банк України, колишній інститут шляхетних дівчат. Почуєте історії та легенди цих будівель.

Тривалість екскурсії - 2 години.

  • Вільний час. Ночівля в готелі.

 

3 день
  • Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Екскурсія «Монастирі Києва». Є чимало місць, шанованих віруючими. Серед них такі київські монастирі, як Михайлівський Золотоверхий, Флорівський, Видубицький, Іонівський.

Зведений у 1108-1113 рр Михайлівський собор мав особливе значення для киян, бо був присвячений архангелу Михаїлу - небесному покровителю Києва. Імовірно, першим храмом з позолоченим верхом був Михайлівський, звідси і його назва - Золотоверхий.

Свято-Вознесенський Флорівський монастир - жіночий монастир на Подолі в Києві, заснований на початку 16 ст. Ансамбль Флорівського монастиря складався протягом двох століть, тут можна побачити будівлі, які належать до різних епох і різних стилів. Найстарішою будівлею монастиря зі збережених є Вознесенська церква, побудована в 1732 році.

Видубицький монастир - один з найдавніших у Києві (XI ст.). Був заснований Всеволодом Ярославичем, сином Ярослава Мудрого. Був сімейним монастирем сина Всеволода, Володимира Мономаха та його нащадків, був центром світського життя Києва. При монастирі знаходиться некрополь, в якому поховано багато видатних діячів науки, мистецтв і громадських діячів, переважно 19 століття.

Свято-Троїцький Іонинський монастир - православний чоловічий монастир у Києві. Заснований в шестидесяті роки 19с. архімандритом Видубицького монастиря Іоною. З 1935 р. монастир опинився на території новозаснованного Ботанічного саду.

Протягом екскурсії Ви побуваєте в головних храмах цих монастирів, почуєте подробиці їхнього виникнення і розвитку.

Тривалість екскурсії - 4 години.

  • Трансфер в аеропорт Бориспіль / Жуляни, або жд вокзал.

Вартість туру на 1 особу в Грн

 Готель 2 людини  4 людини 6 людини 8 людини   10 осіб
 Дніпро 4* 5730  4160  3390 2850   2670

 Русь 3*

5200  3620  2850  2340   2130

В вартість включено

- Трансфер аеропорт / жд вокзал - готель - аеропорт / жд вокзал;

- Розміщення на базі обраного готелю, в TWIN / DBL Стандартних номерах на основі ВВ, 2 ночі;

- 2 обіди;

- Транспортне обслуговування згідно програми;

- Послуги гіда згідно з програмою (російська, українська, англійська, німецька мови);

- Вхідні квитки згідно з програмою.

Форма бронювання Золота осінь в старовинному Києві в Київ

Дорослі Діти Вік дітей
Київ

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.