Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур : 3 дні / 2 ночі

Екскурсія по Одесі - шоу-рум «винний експерт» - Одеський кулінарний майстер-клас - Інститут вина і виноробства ім. Таїрова - винзавод «Французький Бульвар» - Оглядова екскурсія з відвідуванням музею коньячно-горілчаного заводу «Шустов» (або винзавод «Французький бульвар», заснований в 1857 році).

Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур
1 день
  • Трансфер в готель в центрі міста. Поселення.
  • Оглядова екскурсія по Одесі.

ШОУ-РУМ «винний експерт» - це нововведення і унікальний тур нашої компанії. Вам буде надана можливість ознайомитися з допомогою експерта найвищого класу з кращими зразками виноробства Одеського регіону (червоні і білі вина, ігристі вина, коньяк, виноградна горілка).

  • Ночівля в готелі.
2 день
  • Сніданок в готелі.

Екскурсія в Інститут Вина і виноробства ім. Таїрова Національної Академії аграрних наук України, який відзначив свій 100-річний ювілей. ІВІВ ім. Таїрова найстаріша в Україні науково-дослідна установа, яка працює в галузі виноградарства і виноробства. В інституті виробляються вина під торговою маркою «Таїровського вина», які славляться стабільно високою якістю. Співробітниками Інституту виведено близько ста сортів столового і технічного винограду, з яких 30 внесено до Держреєстру України. За останні 10 років Інститутом розроблено технології виробництва 20 найменувань вин, які отримали на міжнародних виставках і конкурсах численні Золоті та Срібні медалі.

  • Обід в традиційному Одеському ресторані.

Ми запросимо вас до закладу з істинно одеським духом, прекрасною обстановкою і унікальною одеською кухнею. При складі групи не більше 10 чоловік можливе проведення практичного кулінарного майстер-класу.

  • Вільний час.
  • Відвідування оперного театру.
  • Ночівля в готелі.
3 день
  • Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

Екскурсія в музей (за бажанням можлива організація дегустації) найстарішого одеського коньячно-горілчаного заводу ШУСТОВ / або як варіант відвідування винзаводу «Французький бульвар», заснованого в 1857р. Найбільшим коньячним підприємством України є Одеський коньячний завод «Шустов». Його історія починається з 1899 року, коли відомий російський промисловець на прізвище Микола Шустов заклав в Одесі коньячне виробництво за класичними французькими технологіями. Товари, що випускаються під торговою маркою «Шустов», завдяки російському промисловцеві набули популярності - гіркі настоянки, горілки, горілки особливі, газовані вина та ординарні коньяки. Заводу і сьогодні належать значні за площею власні елітні виноградники (близько тисячі гектар) і найстаріший парк бочок, що нараховує п'ятнадцять тисяч штук. Все це дозволяє на Одеському коньячному заводі «Шустов» виробляти кращі напої, які задовольняють смак будь-яких, навіть самих вимогливих цінителів коньяку.

  • Трансфер в аеропорт / на вокзал.

Форма бронювання Зроблено в Одесі - гастрономічний & винний тур в Одеса

Дорослі Діти Вік дітей
Одеса

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.