• добро пожаловать
  • бронирование
  • Pole

Нова візитівка Київа

Повернутися до списку
18/11/2015

Унікальні Мураль знаходяться за наступними адресами:

Проспект Перемоги 114/2

Автор: Кенора Мартінез Ванберга (Барселона)

Іспанський художник малює в стилі геометричного абстракціонізму. Його роботи можна побачити в Дрездені, Парижі, Лодзі та інших містах Європи. Тепер "геометрична живопис" руки Кенора з'явилася і в Києві, на стіні багатоповерхівки по Проспекту Победи.Во час роботи в Києві іспанцеві не пощастило - імовірно хтось із місцевих жителів вкрав будівельну люльку і фарби. Але, незважаючи на інцидент, малюнок був успішно завершений.

Проспект Перемоги, 95

Автор: Pantonio (Португалія)

Ще одну 16-поверхівку на проспекті Перемоги розмалював португальська художник Pantonio, відомий своїми масштабними фресками із зображеннями фантастичних істот. На будівлі в Києві з'явилися химерні ласточкі.В торік Pantonio встановив рекорд, створивши в Парижі найбільший мурал в Європі. Художник зобразив смерч з риб на стіні висотою 66 метром і шириною 15 метрів.

Проспект Перемоги 73/1

Автор: UpTown (Україна)

Одна з найбільш суперечливих робіт, що з'явилися в Києві цього літа. Багатоповерхівку по Проспекту Перемоги навпроти церкви Святого Пантелеймона прикрасили зображенням Діви Марії. Що тут же викликало дискусію в соцмережах про доречність релігійної тематики в стріт-арте.Автор ідеї - до цього невідомий широкій громадськості колектив українських художників UpTown. Як сказано на сайті колективу, хлопці - родом з Вишгорода, і саме там сконцентрована більшість їхніх робіт. Художники також приймають замовлення на оформлення стін будинків своєю творчістю, розцінки залежать від рівня складності і витрачених матеріалів.

Вулиця Туполєва, 7б

Автор: Zosen (Іспанія)

Хороший приклад осучаснення національних традицій. Іспанська майстер Zosen надихнувся роботами української художниці Марії Приймаченко і створив мурал з казковими тваринами і міфічними существамі.В своїх роботах Zosen часто використовує неонові кольори та геометричні фігури, створює фантастичних персонажів. Мураль художника є у Вроцлаві, Барселоні, Токіо, містах Італії та США.

Вулиця Горького (Антоновича), 48А

Автор: Олександр Корбан (Україна)

На будівлі зображений хлопчик, що грає паперовими літачками. Автор ідеї та виконавець - молодий художник Олександр Корбан, вимушено переїхав до Києва з Кіровського Донецької області у зв'язку з обстреламі.Автор пояснив свою задумку ностальгією за власним дитинством, в якому замість дорогих гаджетів, в які грають сучасні діти, були ігри в "класики" , хованки і добрі книги.

Вулиця Артема, 1-5

Автор: Олександр Корбан (Україна)

Ще один мурал Саші Корбана. З'явився він на даху приватної Ubik Litvin Studio. Найкраще розглянути зображення хлопця в кепці можна з тераси студії, однак пускають туди не всіх. Але добре видно мурал і з Великої Житомирської, 40.

Вулиця Михайлівська 22Б

Автор: Алешандре Фарту (Португалія)

Портрет Сергія Нігоян Сергій Гагікович, загиблого на Майдані, був створений в символічному місці - в сквері Небесної сотні на Михайлівській 24-26. Невеликий дворик відразу після революції почали облаштовувати жителі найближчих будинків. Так на пустирі і звалищі виник Місто-сад.Етім влітку на запрошення активістів сквер відвідав португальська художник Алешандре Фарту. Він погодився створити мурал із зображенням Нігоян Сергій Гагікович безкоштовно. Гроші на переліт і матеріали для нього зібрали небайдужі городяни.

Вулиця Стрілецька, 28

Автор: Гвідо ван Хелтон (Австралія)

Одна з найяскравіших робіт, створених у Києві за останній час. Портрет Лесі Українки намалював австралійський художник Гвідо ван Хелтон, надихнувшись її віршем "Конвалія".

Вулиця Волоська, 19/22

Автор: Фінтан Мегі (Великобританія)

Один з перших Мураль, створених цього літа в Києві. Можна сказати, саме з нього почався бум стріт-арту в столиці. Малюнок створив британський художник Фінтан Мегі, прикрасивши фасад будівлі Санепідемстанції. Зображення чоловіка і оленя присвячено темі збереження навколишнього середовища.
Вуличний художник приїхав в Україну на запрошення активістів проекту "Самосад" на Подолі, щоб своїм мистецтвом підтримати українців.

Вулиця Стрілецька, 12

Автор: Фінтан Мегі (Великобританія)

Ще одна робота Фінтана Мегі - зображення української гімнастки Анни Різатдінової в момент, коли вона робить сальто. Малюнок з'явився на фасаді житлового будинку в самому центрі, на вулиці Стрілецькій.

Бульвар Вернадського, 87

Автор: Okuda (Іспанія)

Один з найбільш незвичайних Мураль Києва. На ньому - яскраві птиці пензлю іспанського художника Okuda. Одна з улюблених тем творчості автора - ставлення людини до природи. Його стиль називають поп-сюрреалізмом з елементами стріт-арту. Okuda також відомий участю в проекті Streets of Colour, в рамках якого разом з ще одним художником розфарбував вулиці Лондона, Мадрида, Брюсселя, Осло та інших міст.

Бронювання готелю
Лайф Хостел
“Перлина Карпат”
ОК Одеса
Царинка

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.

Новини Туристичного клубу

  • 31/03/2016
  • 31/03/2016
  • 31/03/2016
  • 30/03/2016