Ресторани

Оберіть ресторан, який Ви бажаєте відвідати

 • Klarabara

  Ресторан Klarabara розташувався в одеському міському саду - за два кроки від Дерибасівської. Тут пропонують автентичні страви колоритної одеської кухні, інгредієнти які закуповують на відомому ринку «Привоз». Діє сезонне меню; є обширні десертна і винна карти.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська
 • Bernardazzi

  Клуб-ресторан Bernardazzi розташувався в історичному центрі Одеси - в будівлі Нової біржі. Це особливий світ, в якому панують красива музика, смачна їжа, гарний настрій і душевний комфорт.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська
 • Українська Ласунка

  Ресторан «Українська Ласунка», що розташувався в історичному центрі Одеси - на легендарній Дерибасівській вулиці, один з перших ресторанів міста, присвячений українській кухні.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська
 • Дача

  Затишний ресторан «Дача» розташувався у відреставрованій старовинній садибі в парковій зоні на Французькому бульварі. Тут повністю відтворена атмосфера приморського будинку відпочинку 1930-х років.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська
 • Куманець

  Етнографічний ресторан української кухні «Куманець» розташований в самому центрі Одеси, за два кроки від Дерибасівської. Дизайн будівлі та інтер'єри стилізовані під сільську хату: тини, глечики, вози та інші атрибути сільського побуту.

  Одеса Кухня: Українська
 • Maman

  Ресторан Maman, розташований в самому центрі Одеси, позиціонує себе як заклад із зрозумілою кухнею і гостинною атмосферою.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська
 • Гамбрінус

  Паб «Гамбрінус», заснований ще наприкінці XIX сторіччя, розташувався в історичному центрі Одеси недалеко від Міського саду.

  Одеса Кухня: Українська
 • Колиба

  Ресторан «Колиба» розташувався на території мальовничого парку недалеко від одеського аеропорту. Його виділяють автентична кухня, гостинна атмосфера та висока якість обслуговування.

  Одеса Кухня: Українська , Кавказька
 • Франзоль

  Кафе «Франзоль» розташувалося в центрі Одеси, на відомій Дерибасівській вулиці. У його меню - страви одеської кухні, серед яких апетитна домашня ковбаса, цимес, форшмак. Бар закладу пропонує фірмові настоянки і класичні спиртні напої.

  Одеса Кухня: Українська
 • Причал №1

  Ресторан «Причал №1» розташувався на одному з найзатишніших пляжів Одеси - «Ланжероні». У його меню - хіти середземноморської та автентичні страви одеської кухні: мідії в червоному соусі, бараняча нога, томлена у вині, барабулька, бички. Всі вони дивують не тільки смаковими якостями, але і оригінальною подачею. Бар закладу пропонує великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв.

  Одеса Кухня: Європейська , Українська

Ресторани в Україні славляться своєю гостинністю, колоритністю, смачною кухнею, привітністю, гарним сервісом і порівняно невисокими цінами.

Ми пропонуємо Вам великий вибір ресторанів української, європейської, кавказької, азіатської та китайської кухні. Вас зачарує атмосфера українських ресторанів, і Ви обов'язково повернетеся ще раз.

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.