Пам'ятки

Виберіть цікаві пам'ятки

 • Замок Паланок

  Середньовічний замок Паланок, що увінчує своїми гостроверхими вежами високий міський пагорб, є ключовою пам'яткою древнього Мукачева. Щоб побачити цей унікальний зразок фортифікаційної архітектури, який визнаний одним з найбільш цікавих і добре збережених оборонних комплексів в Україні, щороку сюди приїжджають більше ста тисяч мандрівників з усього світу.

 • Палац Ракоці-Шенборна

  Чарівний палац Ракоці-Шенборна, в часи свого розквіту служив резиденцією правителів Мукачево. Його витончена барочно-ренесансна будівля по праву вважається однією з найкрасивіших у місті.

 • Мукачівська ратуша

  Фантастичний будинок міської ратуші, ніби випірнув з середньовічної казки, - один з найбільш захоплюючих архітектурних пам'яток Мукачево, захоплює своїми оригінальними формами. Розташована в центрі головної міської площі, вона по праву вважається перлиною її чудового ансамблю. І не дивно: свого часу мукачівська ратуша носила титул однієї з найкрасивіших в Європі! Втім, їй і сьогодні цілком під силу затьмарити «конкуренток» зі Старого Світу.

 • Палац Шенборнів в Чинадієво

  Мисливський палац Шенборнів, що підноситься над мальовничою долиною річки Латориці недалеко від старовинного Мукачево, справедливо вважається одним з найкрасивіших замків, якими славиться Західна Україна. Зведений у кінці XIX століття за участю кращих європейських архітекторів, він зберігся до наших днів майже в первозданному вигляді і по праву носить статус унікальної пам'ятки історії та архітектури. Цей чарівний палац, так схожий на казковий замок, входить до числа найбільш цікавих і відвідуваних визначних пам'яток регіону.

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.