Вилкове Одеса


Огляд

Це унікальне містечко - перлина придунайського пониззя - розташоване на кордоні України з Румунією, в мальовничому місці злиття Дунаю з Чорним морем. Тут одна з найкрасивіших річок Європи розходиться декількома рукавами, які і утворюють своєрідну вилку. Звідси й назва - Вилкове, яке дали місту російські старообрядці і збіглі козаки, які першими почали освоєння очеретяних плавнів.

Завдяки численним каналам, які займають майже половину території міста, Вилкове прозвали українською Венецією. Своєрідні човни, такі собі українські гондоли, тут можна зустріти набагато частіше, ніж автомобілі. Цей тихе затишне містечко, що причаїлося в дунайських плавнях, об'єднує десятки чудових рукотворних острівців, намитих з мулу, які оточують казкової краси затоки й заводі.

Вилкове називають містом рибалок і виноробів. Останні вирощують тут унікальний сорт винограду - «новак», з якого роблять приголомшливо смачне одно іменне вино. Його найчастіше туристи і відвозять із собою як сувенір з Вилкового. А ще тут місцеві жителі люблять пригощати гостей міста чудовими трав'яними чаями з дров'яного самовару.

Але головна визначна пам'ятка української Венеції - Дунайський біосферний заповідник, який займає площу майже в 50 тис. гектарів і вважається найбільшим комплексом заболочених територій в Європі! А частина заказника, створена на румунській стороні дельти Дунаю, внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.