Пам'ятки

Виберіть цікаві пам'ятки

 • Вилкове

  Це унікальне містечко - перлина придунайського пониззя - розташоване на кордоні України з Румунією, в мальовничому місці злиття Дунаю з Чорним морем. Тут одна з найкрасивіших річок Європи розходиться декількома рукавами, які і утворюють своєрідну вилку. Звідси й назва - Вилкове, яке дали місту російські старообрядці і збіглі козаки, які першими почали освоєння очеретяних плавнів.

 • Потьомкінські сходи

  Потьомкінські сходи - візитна картка Одеси - слушно визнана однією з найкрасивіших сходів Європи, а самі одесити з гордістю величають її восьмим чудом світу.

 • Шахський палац

  Шахський палац, увінчує крутий обрив в історичній частині міста, заслужено вважається одним з найкрасивіших і величних споруд Одеси. Збудований в нехарактерному для Південної Пальміри неоготичному стилі, він вигідно виділяється на тлі інших старовинних споруд міста і ось вже більше півтора століття служить його справжньою прикрасою, що викликає гордість у місцевих жителів і захват - у гостей Одеси.

 • Ринок «Привоз»

  Одеса починається з «Привозу», стверджують місцеві жителі. І їм охоче віриш. Цей найбільший і найвідоміший в Україні продовольчий ринок, що розташувався в історичному центрі Південної Пальміри поруч з авто-і залізничним вокзалом, поряд з Приморський бульваром і Потьомкінськими сходами входить до числа головних визначних пам'яток міста. Без відвідування цього яскравого, галасливого і неймовірно колоритного місця враження про Одесу будуть неповними.

 • Палац графа Воронцова

  Одеса славиться безліччю чудових будівель в «королівському» стилі ампір, які сформували її унікальний і такий привабливий вигляд. Одним з найбільш яскравих її архітектурних пам'яток вважається Воронцовський палац - садиба-резиденція генерал-губернатора Новоросійського краю, графа Михайла Воронцова, чию двадцятирічну каденцію справедливо вважають золотим століттям для Південної Пальміри.

 • Приморський бульвар

  Розташований на високому стрімкому березі Приморський бульвар - саме атмосферне місце Одеси, найкраще передає її дух і розповідає про непросту історію міста. Він виконує функцію парадного фасаду, гідно зустрічаючи гостей які прибувають морем до Південної Пальміри, постаючи перед ними у всій своїй красі.

 • Оперний театр

  Одеський Національний академічний театр опери та балету - справжня перлина європейської архітектури XIX століття і одне з головних скарбів Одеси. Цей театр, що вражає красою і величчю, входить до числа найстаріших культурних закладів міста.

 • Одеські катакомби

  Це сама таємнича пам'ятка Південної Пальміри. Катакомби, розташовані під Одесою і її околицями, - справжнє підземне місто, що представляє собою мережа пересічних підземних ходів і лабіринтів, створених людиною і природою. За своїм хитросплетінням вони є самими заплутаними і найдовшими в світі: сьогодні їх довжина оцінюється в 2,5 тис. кілометрів.

 • Пам'ятник герцогу де Рішельє

  Герцог де Рішельє - видатна особистість, яка зіграла значну роль у становленні та розвитку Одеси, а пам'ятник йому, який височить над легендарними Потьомкінськими сходами, - один з найвідоміших символів Південної Пальміри.

 • Успенський монастир

  Комплекс споруд Успенського монастиря, розташованого у відомому курортному районі Великий Фонтан, - одна з найстаріших і найвідоміших культових пам'яток Одеси.

   

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.