Пам'ятки

Виберіть цікаві пам'ятки

 • Дитинець

  Дитинець - найдавніша частина Чернігова, його історичне серце. Його поява на високому пагорбі на березі Десни понад тринадцять століть тому дало початок місту. Протягом багатьох століть дитинець залишався політико-адміністративним і духовним центром Чернігова, тому не дивно, що саме в цьому магічному місці зосереджені основні історико-архітектурні пам'ятки стародавнього міста.

 • Красна площа

  Простора Красна площа з її неповторним у своїй пишноті архітектурним ансамблем, зеленими бульварами і скверами - одна з найпривабливіших туристичних точок Чернігова. Це культурний і адміністративний центр, місце, де б'ється серце древнього міста.

 • Катерининська церква

  Велична білокам'яна церква св. Катерини, заслужено визнана однією з найкрасивіших в Україні, - мабуть, головний архітектурний символ стародавнього Чернігова. Її золоті маківки, що переливаються на сонці подібно до коштовного каменя, - перше, що бачать гості, які в'їжджають в місто з боку Києва.

 • Єлецький монастир

  Єлецький монастир, чий чудовий комплекс розташувався на правому березі річки Десни недалеко від історичного серця міста - Дитинця, належить до числа найдавніших в Україні і є найбільшим в Чернігові. Це був один з перших і найбагатших монастирів Київської Русі, який - попри всі історичні перипетії та складну долю - зумів достояти до наших днів.

 • П'ятницька церква

  Невелику, але дивно красиву, ніби випірнула з глибини століть П'ятницьку церкву називають останнім творінням давньоруських зодчих і вважають втіленням піку розвитку архітектури Київської Русі. Розташована в сквері поруч із головною міською площею, вона стала одним з найбільш примітних культових споруд старовинного Чернігова.

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.