Пам'ятки

Виберіть цікаві пам'ятки

  • Хортиця

    Хортиця - серце Запоріжжя і його головна визначна пам'ятка. Цей найбільший острів на Дніпрі, оповитий сотнями міфів і легенд, відомий своєю унікальною природою і найцікавішими археологічними знахідками. Тут переплелися сліди багатьох культур і епох: місцем поселення Хортицю в різний час вибирали скіфи, сармати, печеніги ... Але найяскравіші сторінки історії острова, безсумнівно, пов'язані з запорізькими козаками, які в XVI столітті заснували тут козацьку республіку.

  • Кам'яна Могила

    Кам'яна Могила - одне з найбільш незвичайних геологічних утворень на землі і дивовижний пам'ятник природи. Він являє собою піщаний пагорб, який розташувався посеред степу, вкритий великими кам'яними брилами вигадливої ​​форми. Вік цього «кам'яного острова» налічує близько 14 мільйонів років, що робить його найдавнішим археологічним і культурним пам'ятником України! Сьогодні - завдяки своїй унікальності - Кам'яна Могила отримала статус національного історико-археологічного заповідника.

  • Дніпрогес

    Ця унікальна гідротехнічна споруда поряд з Хортицею є символом Запоріжжя. Дніпрогес - найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі, в момент свого створення була найбільшою в Європі. Сьогодні вона хоч і поступається за потужністю багатьом світовим ГЕС, однак залишається знаковим спорудою для Запоріжжя, уособлюючи собою цілу епоху.

Тури Туристичного клубу

Екскурсії Туристичного клубу

Підпишіться на Новини туру

Для того щоб підписатися на розсилку, введіть у віконці Вашу електронну адресу.